Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie


“Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko.”
Vince Lombardi

Krótka historia firmy

Firma Verano rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku nawiązując współpracę z firmą Volux - producentem grzałek do zasobników C.W.U. Dobra współpraca szybko zaowocowała zwiększoną sprzedażą i poszerzaniem naszego asortymentu. Wspólnie uruchomiliśmy produkcję grzałek do grzejników łazienkowych. Po kilku latach dobrze sprzedające się grzałki w Polsce zostały zauważone i docenione na rynkach zagranicznych w UE. Dzięki temu co roku zwiększamy sprzedaż jak i zatrudnienie.

O nas i o produktach

Naszym głównym zadaniem jako współproducenta i sprzedawcy jest oferowanie grzałek, które spełnią oczekiwania Klienta. Chcemy, aby nasi Klienci mieli do nas jak i naszych produktów pełne zaufanie. Tworzymy zespół rzetelnych i sprawdzonych specjalistów, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem. Wymagamy od siebie więcej niż inni od nas wymagają. Staramy się mieć bardzo dobry kontakt z każdym klientem, bowiem satysfakcja płynie z zadowolonego klienta, a nie tylko z ilości sprzedanych produktów. Nieustająco pracujemy nad poprawą jakości naszych produktów, co daje nam odsetek zgłoszeń reklamacyjnych na poziomie 02-0,3% sprzedaży. Pomimo, iż jest to satysfakcjonujący wynik, to zdajemy sobie sprawę że dla Klienta oznacza to zimny grzejnik lub brak ciepłej wody. Dlatego naszym celem jest zawsze jak najszybsze rozwiązanie problemu, a każde zgłoszenie reklamacyjne daje nam powód do ciągłego udoskonalania naszych produktów i nieustająco wierzymy, że mogą być jeszcze bardziej niezawodne.

Nasza filozofia pracy

Wierzymy, że nasza filozofia zarządzania tworzy fundamenty, które umożliwiają rozwój firmy w sposób zrównoważony. Cenimy wysoką wydajność pracy, która jest warunkiem bycia konkurencyjnym. Wprowadziliśmy elastyczny system wynagrodzeń, który oparty jest na pomiarze czasu i ilości wykonanej pracy, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonywanej pracy na poszczególnych jej etapach. Dzięki temu promujemy wysoką wydajność i uczciwe wynagrodzenie. Wierzymy, że wszystko można zrobić lepiej dlatego kontrolujemy proces produkcji i montażu. Jesteśmy przekonani, że jeśli czegoś nie można zmierzyć to nie można tego poprawić, a to stanowi podstawę dobrego zarządzania produkcją i całą firmą. Chcemy połączyć dobre wyniki finasowe, które nie będą wynikały z niskich wynagrodzeń lub szeroko rozumianych nieetycznych postępowań w biznesie. Mamy nadzieję, iż będzie to wartość dodana dla nas wszystkich i stworzy solidne fundamenty dla dalszego korzystnego długoterminowego rozwoju.

Nasze zasady i wartości w biznesie

Cenimy dobrą etykę w biznesie. Nasze relacje i metody biznesowe opierają się na przestrzeganiu prawa i stosowaniu dobrej etyki w biznesie. Wymagamy rzetelności i uczciwości od siebie i od naszych klientów i dostawców. Cenimy zaufanie, pracowitość, nie tolerujemy półśrodków i niedbalstwa.

Polityka cenowa

Wierzymy, że możliwy jest kompromis pomiędzy ceną i jakością. Zatem rozsądnie wyceniamy produkty, dbając o wysoką jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.
pixelpixelpixel