Warunki współpracy
SPRZEDAŻ DETALICZNA
Klientem firmy e-grzalki.pl może zostać każda osoba fizyczna lub firma, która chce nabyć nasze produkty. Rejestracja jako klient nie wymaga żadnych dokumentów firmowych czy też podpisywania umowy. Może to być jednorazowy zakup tylko jednej sztuki naszego wyrobu. Wymaga tylko poprawnej jednorazowej rejestracji.
Rejestracja jako klient dedykowana jest dla osób lub firm nie zainteresowanych dalszą odsprzedażą naszych produktów.
SPRZEDAŻ HURTOWA
Partnerem firmy e-grzalki.pl moż zostać każda firma, która porawnie wypełni formularz rejestracyjny na naszej stronie internetowej oraz prześle na nasz adres
mailowy
biuro@e-grzalki.pl dokumenty firmowe
tj. wpis do ewidencji gospodarczej lub KRS , REGON oraz NIP. Po
otrzymaniu dokumentów firmowych i ich zaakceptowaniu przez e-grzalki.pl, firma uzyskuje status partnera z dostępem do cen hurtowych. Poziom cen hurtowych jest różny, w zależności od obrotu. Szczegóły ustala się indywidualnie.
W celu ułatwienia rozliczeń przy dokonywaniu transakcji możemy zaproponować formę kredytu polegającą na opóźnionej płatności,
przy czym wysokość i termin kredytu jest ustalana indywidualnie
(minimum trzykrotne zamówienie zapłacone gotówką lub przedpłata na
konto). Zainteresowanych prosimy o informację na maila.
Rejestracja jako partner dedykowana jest dla firm zainteresowanych dalszą odsprzedażą naszych produktów i dokonujący systematycznych zakupów w naszej firmie.